Світ

Президента Бразилії оштрафували за відсутність маски

У Бразилії керівництво штату Мараньяо в п’ятницю, 21 травня, оштрафувало президента країни Жаїра Болсонару за те, що він з’явився на акції в місті Асайландія без захисної маски. Про це пише 1NEWS, посилаючись на 112ua.

Штраф наклало Управління санітарного нагляду штату Мараньян, бо Болсонару не виконав “обов’язок носити маску” і “сприяв… скупченню понад 100 осіб без санітарного контролю”.

Акція за участю президента відбулася після того, як у регіоні вперше підтвердили шість випадків “індійського” штаму коронавірусу. DW повідомляє, що на зустрічі з президентом були присутні близько 500 осіб, незважаючи на заборону проведення на території штату будь-яких зборів, кількість учасників яких перевищує 100 осіб.

“Закон однаковий для всіх”, – прокоментував ситуацію губернатор штату.

За даними сайту Worldometers, Бразилія перебуває на третьому місці за кількістю інфікованих Covid-19. З початку пандемії в країні захворіло 16 млн 47 тис. 439 осіб, 448 291 випадок закінчився летальним результатом.

Зазначимо, що сам президент Бразилії Жаїр Болсонару минулого року перехворів на Covid-19. При цьому раніше президент Бразилії публічно заперечував серйозність загрози коронавірусу для країни, називаючи його легкою формою грипу і звинувачував опозицію, ЗМІ, місцеву владу в спробі скористатися епідемією та усунути його з посади.

Back to top button