Світ

Президент Естонії закликала звільнити голову МВС через гомофобію

Президент Естонії Керсті Кальюлайд заявила, що глава МВС Март Хельме після його гомофобних висловлювань не може обіймати посаду в уряді. Про це пише 1NEWS, посилаючись на Главком.

Політичний скандал в Естонії вибухнув у зв’язку з гомофобною риторикою глави МВС, яка пролунала в інтерв’ю DW. Хельме, зокрема, заявив, що в законодавстві треба визначити чітко і ясно, що шлюб – це союз «між однією жінкою і одним чоловіком – і все».

Крім того, він порадив усім геям тікати до Швеції, де на них «дивляться більш ввічливо», додавши, що сам ставиться до представників нетрадиційної сексуальної орієнтації «недружньо».

У відповідь на це президент Естонії Керсті Кальюлайд заявила, що з такими поглядами чиновнику немає чого робити в уряді та додала, що вже повідомила про свою точку зору прем’єр-міністру країни Юрі Ратаса.

«Міністр із таким світоглядом не годиться в уряд Естонської Республіки», – заявила президент Естонії.

Раніше міністр внутрішніх справ Естонії, голова Консервативної народної партії Март Хельме, який публічно образив нового прем’єр-міністра Фінляндії Санну Марін, відмовився вибачатися. Хельме провів паралель зі словами Владіміра Леніна і дозволив собі порівняти Санну Марін з продавчинею, яка стала прем’єр-міністром, а інших членів фінського уряду назвав вуличними активістами та неуками.

Tags

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close