Світ

“Праву руку” Пригожина поховали без почестей

 Праву руку Пригожина поховали без почестей

Фото: Кадр із відео

Могила Дмитра Уткіна

Труну з тілом Дмитра Уткіна привезли на кладовище без супроводу почесної варти, а під час поховання не було традиційних артилерійських залпів.

У Підмосков’ї без почестей поховали командира ПВК Вагнер терориста Дмитра Уткіна, який загинув разом з власником компанії Євгеном Пригожиним і його соратниками. Про це повідомляють російські ЗМІ і пабліки.

Уткіна поховали на кладовищі меморіалу Пантеон захисників Вітчизни в Митищах. 

Повідомляється, що труну з тілом привезли на кладовище без супроводу почесної варти, а під час поховання не було традиційних артилерійських залпів.

Вхід до кладовища охороняли силовики з антидроновими рушницями, “вагнерівців” пускали тільки за жетонами, а цивільним вхід на кладовище під час похорону Уткіна був заборонений. Пресу на похорон теж не пустили.

За даними ВЧК-ОДПУ, терориста поховали поруч із полковником РФ Віталієм Табачниковим. Він був командиром 112-го окремого вертолітного полку, 11-ї армії військово-повітряних сил Росії і ППО Збройних сил Росії.

Нагадаємо, 23 серпня у Тверській області РФ впав літак із 10 людьми на борту, серед яких значився і Євген Пригожин, а також міг бути Дмитро Уткін.

Цілком таємно. Як пройшло поховання Пригожина

Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button