Світ

Працівники компанії Amazon оголосили міжнародний страйк у «чорну п’ятницю»

Складські працівники компанії Amazon і ряд організацій за соціальну і екологічну справедливість проведуть серію скоординованих акцій протесту в «чорну п’ятницю» (27 листопада), повідомляє 1NEWS з посиланням на lenta.ua.

Вони вимагають поліпшення умов праці та підвищення зарплат.

Акції пройдуть в 15 країнах – США, Великобританії, Мексиці, Бразилії, Індії, Австралії, Іспанії, Франції, Бельгії, Німеччині, Люксембурзі, Італії, Польщі та інших країнах. В акціях також візьмуть участь виробники одягу в Бангладеші і підрядники колл-центру на Філіппінах, які, за даними Financial Times, працюють в «нелюдських» умовах.

Протести пройдуть під хештегом #MakeAmazonPay (примусь Amazon платити). Їх мета – домогтися поліпшення умов праці і підвищення зарплат на докризовий рівень.

«Під час пандемії Amazon стала корпорацією на трильйон доларів, а Безос став першою людиною в історії, що нагромадила 200 мільярдів доларів особистого статку. Тим часом на складах Amazon робочі ризикували своїм життям і лише трохи отримували підвищення заробітної плати», – йдеться в спільній заяві працівників.

У керівництві Amazon заявили, що будуть уважно стежити за протестами і звинувачують в них третю зацікавлену сторону. Там відзначили, що завжди в повному обсязі підтримують своїх співробітників.

 

 

 

Останні новини

Back to top button