Світ

Працівників нью-йоркського ресторану звільнили за «путінбургер»

У нью-йоркському ресторані Lucy’s Cantina Royale звільнили бармена Дарину Паутову і офіціантку Тамару Ілізарову за зйомку в репортажі RT і організацію «акції» в день народження президента Росії Володимира Путіна. Про це повідомив представник ресторану Шон Райан, інформує 1NEWS з посиланням на Інтерфакс-Україна.

«Наш ресторан ніколи не відзначав день народження Володимира Путіна ні в якій формі, і ніколи не пропонував «Бургер Путіна», — підкреслив представник закладу. Раніше телеканал «Дощ» повідомляв про те, що бармен була тимчасово відсторонена від роботи до проведення розслідування.

Сюжет про бургер вагою 1952 г., «приготований» рестораном в честь дня народження Путіна, вийшов на сайті агентства Ruptly (належить телеканалу RT) 7 жовтня. Матеріал широко розійшовся в російських ЗМІ і був показаний на федеральному телебаченні.

Пізніше телеканал видалив з YouTube ролик про нью-йоркський ресторан: історія виявилася фейком. Відеоагентство визнало неточності в відео: «Ми вдячні нашій аудиторії за привернення уваги до невідповідності в нашій історії», — заявили в Ruptly.

 

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Реклама Novostimira
Close