Світ

Porsche представила найшвидшу свою новинку

Цього року виробник преміальних автомобілів Porsche дебютував потужним седаном з гібридною трансмісією — Panamera Turbo S E-Hybrid. Тепер у палких шанувальників розкоші і швидкості з’явилася можливість придбати більш потужну варіацію цієї моделі — Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid Sport Turismo, або скорочено PTSEHST, пише 1News з посиланням на Новини Ю.

Що відразу варто сказати про цей спортивний седан з таким довгим назвою? Модель PTSEHST — це сімейний автомобіль, розрахований на п’ять пасажирів включаючи водія. Але в той же час це справжній спорткар зі швидкістю 309 км / год. і потужністю 550/680 кінських сил, яка генерується бензиновим, восьмициліндровим, двухтурбінний двигуном з об’ємом 4 л і електробатарея. Цього достатньо, щоб розігнати спортивний гібрид Porsche Panamera до 100 км / ч. всього за 3,2 с.

Необхідно відзначити, що інженери компанії Porsche оснастили своє нове дітище, модель PTSEHST, купою потрібних примочок. Серед них впевнено можна виділити вуглецево-керамічні гальма; адаптивну пневматичну підвіску з електронним контролем можливого крену кузова; поліпшеним гальмівним моментом на осях повного приводу; і активним заднім спойлером. Рухома частина спортивного гібрида Porsche Panamera отримає великі колеса на 21 дюймів від свого попередника 911 Turbo Design і стандартну гуму Sport Chrono.

На закінчення відзначимо, що стартова ціна за одиницю моделі PTSEHST перебувати на позначці 188,5 тис. Доларів. Орієнтовний термін поставок в дилерські центри Porsche нового гібрида Panamera намічений на весну 2018 р

Теги
Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close