Світ

Популярні курорти Австрії заблоковано через сильні снігопади

На території низки гірських районів федеральних земель Форарльберг, Тіроль та Зальцбург на заході Австрії у понеділок оголошено 5-й, найвищий рівень лавинної небезпеки, інформує 1NEWS.

Висока ймовірність сходження лавин (4-й рівень) зберігається в кількох альпійських районах сусідніх Штирії та Верхньої Австрії.

У районах із дуже високою лавинною небезпекою протягом доби випало 65-100 см снігу, який супроводжується сильним, подекуди, штормовим вітром (до 130 км/год). Синоптики передбачають, що протягом понеділка на півночі австрійських Альп випаде ще 20-60 см снігу.

Через сніг і блокування доріг низка комун та містечок на заході Австрії залишилися відрізаними від світу. Зокрема, в землі Зальцбург заблокованими залишаються близько 17 тис. осіб. Всього по країні перекрито 180 доріг. В федеральній землі Тіроль у понеділок залишалася заблокованою залізнична колія Арльберга. Відрізані внаслідок снігопадів і популярні гірськолижні курорти в Тіролі та Форальбергу, серед яких Ішгль, Лех, Зельден та Цюрс.

Снігопади та штормовий вітер завадили у неділю повноцінній пошуково-рятувальній операції в районі містечка Лех (федеральна земля Форарльберг), де напередодні в результаті сходження лавини загинули троє лижників із Німеччини, ще один зник безвісти. Пошукова операція продовжиться у понеділок.

До подолання наслідків стихії залучено рятувальні та пожежні підрозділи, а також близько тисячі військовослужбовців, вертолітну техніку.

 

 

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close