Світ

Понад 600 населених пунктів РФ накрив дим пожеж лісів Сибіру

У Росії дим від масштабних лісових пожеж на Далекому Сході і в Сибіру покрив більш як 600 міст і сіл, передає 1NEWS з посиланням на Укрінформ.

«Складна обстановка спостерігається на території Бурятії, Якутії, Забайкальського і Красноярського країв, Іркутської області, де в 618 населених пунктах 34 районів спостерігається задимлення», – йдеться в повідомленні.

Водночас Міноборони РФ інформує, що вертольоти армійської авіації РФ Мі-8 почали гасіння пожеж у Красноярському краї та Іркутській області. Щодня вони виконуватимуть від 10 до 15 вильотів для локалізації вогнищ займання.

Зазначається, що в Красноярському краї створено авіаційне угрупування Міноборони Росії з надання допомоги в гасінні лісових пожеж, до складу якого ввійшли 10 літаків Іл-76 Військово-транспортної авіації та 10 вертольотів Мі-8 армійської авіації. Вертольоти, задіяні в гасінні пожеж, обладнані водозливними пристроями ВЗП-5 ємністю п’ять тонн.

За даними «Авіалісоохорони», на території Росії 2 серпня зафіксовано 160 лісових пожеж на площі 122 тис. га. Загальна площа пожеж, на яких припинено роботи з гасіння, становить 3 млн га.

 

 

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close