Світ

Понад 300 тисяч будинків досі залишаються без світла через негоду в США

Губернатор Техасу Грег Ебботт заявив, що всі електростанції в штаті знову підключені до мережі, повідомляє 1NEWS з посиланням на Главком.

Проте сотні тисяч будинків залишаються без електрики через те, що лінії вийшли з ладу та інші проблеми після зимового шторму і похолодання.

Близько 325 тисяч домогосподарств, як і раніше, позбавлені електрики, порівняно з 2,7 мільйонами в середу. Крім того, понад 13 мільйонів техасців стикаються з перебоями у водопостачанні. Енергосистема штату залишиться дуже «крихкою» протягом декількох днів. Оскільки холодна погода, яка створила проблеми, збережеться на вихідних.

Американці різко розкритикували роботу енергетичних операторів та керівників штату за тривалі відключення електроенергії у мінусову температуру.

Ебботт сказав, що він попросив законодавців штату прийняти закони, які зобов’язують всі електростанції в Техасі готувати до зими свої об’єкти, як це роблять у більш холодних регіонах Америки.

Губернатор розкритикував Раду з надійності електропостачання Техасу (ERCOT), об’єднання, що відповідає за 90% електроенергії штату, яке, за його словами, перед ураганом повідомило чиновникам, що мережа підготовлена до холодної погоди.

 

 

 

 

Back to top button