Світ

Польського дипломата ледь не вбили у російському літаку

У літаку сполученням Іркутськ-Москва 11 липня був побитий польський дипломат, посольство Польщі у Москві має намір звернутимся до Кремля з вимогою роз’яснення обставин інциденту, інформує 1NEWS з посиланням на Польське Радіо

«У середу, під час повернення з відрядження у літаку сполученням Іркутськ-Москва, був побитий польський дипломат», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що потерпілий отримав негайну допомогу як з боку польського консульства у Москві, так і Міністерства закордонних справ Польщі. Він пройшов необхідне медичне обстеження та повернувся до Польщі.

Нападника, який, ймовірно, є психічно неврівноваженим, затримали.

За словами директора прес-служби МЗС Польщі Артура Льомпарта, тепер, після повернення дипломата додому, посольство Республіки Польща у Москві звернеться до російської влади з вимогою роз’яснення обставин інциденту та притягнення зловмисника до відповідальності.

 

 

Tags
загрузка...

Схожі статті

3 Comments

    1. да ты что? а тебя в рашке убили? Убить везде могут, если ты этого еще не понимаешь. А подобные случаи могут возникать везде. И причина в этом не рашка. Может хватит уже кричать “волки, волки”…?

Close