Світ

Польські ЗМІ розповіли про прихований бізнес Качинського

Він планував збудувати в центрі польської столиці дві вежі-близнюки висотою в 190 метрів, які мали назвати іменами братів Качинських

Польське видання Gazeta Wyborcza заявило, що отримало записи втаємничених переговорів лідера правлячої в Польщі партії «Право і справедливість» Ярослава Качинського, які свідчать про його прихований бізнес.

 

Про це повідомляє 1NEWS.

«Судячи з записів переговорів Ярослава Качинського з австрійським бізнесменом Геральдом Біргфеллнером, той планував збудувати в центрі польської столиці дві вежі-близнюки висотою в 190 метрів, які мали назвати іменами братів Качинських. У цих будівлях мали би розміститися квартири, готель, а також резиденція фонду Інституту імені Леха Качинського», – йдеться у повідомленні.

Будівництво мала виконати компанія «Srebrna», яка теж належить фонду Інституту імені Леха Качинського, і до ради якої входить нинішній лідер «Права і справедливості». Зі свого боку, Біргфеллнер мав інвестувати у цей проект. Проте через відсутність згоди влади столиці та увагу ЗМІ Качинський змушений був зупинити проект і відмовити австрійському інвестору в оплаті.

Загальна сума, яку той мав отримати за контрактом, становила майже 39 мільйонів злотих (2,24 млн дол. – ред.). Біргфеллнер через своїх адвокатів уже звернувся до варшавської прокуратури зі звинуваченням в бік Ярослава Качинського. На провал проекту вплинула поразка партії Качинського на місцевих виборах у польській столиці.

Йдеться не про незаконність бізнесу Качинського, а лише про його таємність. Зі свого боку, в самій партії «Право і справедливість» обурилися публікацією, назвавши її «псевдовикриттям».

Джерело: Укрінформ

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close