Світ

Польська агенція преси навчатиме користувачів Інтернету розпізнавати фейки

Польська агенція преси спільно з Facebook розпочинають освітню кампанію щодо вироблення навичок у користувачів Інтернету відрізняти правдиву інформацію від фейків, інформує 1NEWS з посиланням на РАР.

“За допомогою сторінки РАР у Facebook ми хочемо надати користувачам 10 вказівок, які повинні заохотити до критичного мислення при оцінці новини”, – повідомив керівник секції Facebook у Польщі та країнах Балтії з питань публічної політики Якуб Туровський.

“Не вір заголовкам, зверни увагу на фото, перевір джерело, пошукай думок інших людей з цього приводу”,- під таким девізом розпочинається інформаційна кампанія.

Як повідомив Туровський, серед вказівок буде, наприклад, перевірка адреси URL, адже більшість фейкових сторінок наслідують справжні, чи нетипове форматування новин, оскільки фейкові новини мають багато орфографічних та інших помилок.

Представник Facebook у Польщі повідомив, що багато фейків створюються фіктивними профілями, компанія намагається їх ліквідовувати. За його словами, у багатьох країнах компанія спільно з локальними партнерами здійснює факт-чекінг, перевіряючи, які новини є правдивими, а які ні.

 

 

 

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close