Світ

Польща закупить 20 артилерійських систем у США

Угода здійснюється відповідно до зусиль Вашингтона щодо забезпечення ключових союзників у Східній Європі сучасними системами озброєнь

Польща закупить у США 20 високомобільних ракетно-артилерійських систем HIMARS і амуніцію на суму 414 мільйонів доларів (приблизно 365 мільйонів євро). Відповідну угоду сторони підпишуть 13 лютого, повідомив польський міністр оборони Маріуш Блащак. Установки “значно підвищать боєздатність польської армії”, зазначив Блащак. Поставити озброєння заплановано на 2023 рік, – повідомляє 1NEWS.

Наприкінці листопада 2018 року Управління військового співробітництва міноборони США повідомило, що Держдепартамент ухвалив рішення схвалити продаж Польщі 20 високомобільних ракетно-артилерійських систем HIMARS M142 та іншого обладнання. Угода здійснюється відповідно до зусиль Вашингтона щодо забезпечення ключових союзників у Східній Європі сучасними системами озброєнь і не змінить баланс сил в регіоні, відзначало американське відомство.

Американські системи HIMARS застосовуються у 19 країнах і були розміщені в Іраку та Сирії для боротьби з терористичним угрупованням “Ісламська держава”.

Джерело: Німецька хвиля

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close