Світ

Польща та США підписали 20-річний контракт на поставки скрапленого газу

Польська нафтогазова компанія (PGNiG) підписала 20-річний контракт на поставку скрапленого газу з США до Польщі, інформує 1NEWS з посиланням на Польське радіо.

Церемонія підписання угоди відбулася у Варшаві за участю представників польської та американської влади та посла США в Польщі Джорджет Мосбахер.

Уповноважений польського уряду з питань стратегічної енергетичної інфраструктури Пйотр Наїмський сказав, що паралельно продовжується розширення газового терміналу у Свіноусті, куди пораплятиме американський газ.

“У нас є чергова угода з американським постачальником, яку ми реалізуватимемо протягом 20-ти років. Угода є доповненням до того, що ми робимо в Польщі з метою розбудови інфраструктури. Розбудова терміналу в Свіноусті – це наш стратегічний проект, його перший етап закінчуємо в 2021 році, другий етап у 2023 році”, – повідомив Наїмський.

Згідно з угодою, польська нафтогазова компанія буде купувати від американців майже 2 млн тонн СПГ щорічно протягом 20 років. Постачання здійснюватиметься з 2023 року.

 

Back to top button