Світ

Половина росіян скаржаться на неякісні продукти

Кожен другий росіянин (50%) стикався з придбанням неякісної продукції при здійсненні покупок протягом півріччя. Про це свідчать дані опитування консалтингової компанії Deloitte, інформує 1NEWS.

Повідомляється, що найчастіше росіяни стикаються зі зіпсованими товарами при покупці продуктів харчування (39%) і готової їжі (13%), а також браком при покупці одягу і взуття (17%).

“Виявлення контрафактної продукції при покупці продуктів харчування і готової їжі порівняно рідкісні (10% і 5% відповідно), тоді як щодо одягу і взуття вони становлять 16%”, – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що з придбанням неякісної алкогольної продукції при здійсненні покупок протягом півріччя стикався кожен п’ятий росіянин (22%).

Також, за даними дослідження, високий рівень фальсифікованої продукції при покупці косметики і парфумерії (14-15%), а також лікарських препаратів (11%).

“Для всіх цих категорій товарів контрафактна продукція зустрічається значно частіше, ніж неякісна”, – йдеться в повідомленні.

У дослідженні взяли участь громадяни Росії старше 18 років, які є користувачами інтернету. Було опитано 1600 респондентів методом онлайн-опитування.

Останні новини

Back to top button