Світ

Половина росіян незадоволені, як Путін бореться з коронавірусом – соцопитування

Повністю схвалюють дії президента і уряду лише 46% росіян

За результатами опитування “Левада-центру”, 48% росіян незадоволені діями президента Володимира Путіна і уряду Росії спрямованих на боротьбу з епідеміэю коронавірусу.

Про це свідчить опитування “Левада-центру”, проведене на замовлення “Открытых медиа”, – інформує 1NEWS.

Повністю схвалюють дії президента і уряду лише 46% росіян, 48% вважають їх неправильними. З них більша частина – 30% – називають дії федеральної влади недостатніми, ще 18% вважають їх надмірними.

Ставлення до дій губернаторів і мерів РФ інше: їх схвалюють 50% населення, а не схвалюють 45%. Найменше дії влади РФ схвалюють в великих містах, чиє населення налічує більше 500 тис. осіб.

Соціологи також з’ясували, як неробочі дні вплинули на життя росіян: 44% працюють як зазвичай, графік інших 56% змінився. З них 21% повністю або частково працюють з дому, 15% пішли у вимушену відпустку, повністю або частково втративши в зарплаті, 8% пішли у відпустку, зберігши зарплату.

Директор “Левада-центру” Лев Гудков пов’язує різницю в схваленні федеральних і регіональних влад з “віртуальним” характером дій президента РФ Володимира Путіна і уряду.

Джерело: Українська правда

Останні новини

Back to top button