Світ

Поліція затримала головного фінансиста Huawei

Фінансового директора китайської корпорації Huawei Менг Ванжу затримали у Ванкувері при перетині канадського кордону, інформує 1NEWS.

“Нещодавно фінансовий директор нашої корпорації Менг Ванжу була затримана канадськими правоохоронцями на запит США, коли здійснювала пересадку на літак у Канаді”, – йдеться у поширеній в четвер заяві.

У Huawei уточнили, що США висунули проти Ванжу підозри і прагнуть її екстрадиції. “Компанія отримала дуже мало інформації стосовно обвинувачень та не знає про порушення пані Менг. Компанія переконана, що судові системи США й Канади врешті-решт дійдуть справедливого рішення”, – зазначили у прес-службі.

Хоча у прес-релізі не вказується причина затримання Менг Ванжу, канадське видання “the Globe and Mail” з посиланням на власні джерела стверджує, що США обвинувачують її в ухиленні від виконання санкцій проти Ірану. “Huawei дотримується усіх законів там, де здійснює діяльність, у тому числі правил експортного контролю та санкційного законодавства ООН, США та ЄС”, – запевнили у Huawei.

Huawei – найбільший у світі виробник мережевого обладнання. Минулоріч дохід компанії сягнув майже 100 млрд дол.

 

 

 

 

 

 

 

 

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close