Світ

Політик партії Путіна покінчив життя самогубством

Юрій Котлер виявлений з вогнепальним пораненням в голову в квартирі на Великій Нікітській вулиці в Москві

Колишній член вищої ради “Єдиної Росії” Юрій Котлер виявлений мертвим в квартирі в центрі Москви.

Про це повідомляє 1NEWS з посиланням на ТАСС.

“Юрій Котлер виявлений з вогнепальним пораненням в голову в квартирі на Великій Нікітській вулиці в Москві. За попередньою інформацією, чоловік покінчив життя самогубством”, – сказало джерело.

Як повідомила старший помічник керівника Головного слідчого управління СК по Москві Юлія Іванова, слідство розглядає версію самогубства в якості однієї з основних.

“В якості однієї з основних наслідком розглядається версія самогубства”, – повідомила представник ГСУ. Вона не назвала прізвище загиблого.

Іванова також додала, що “на місце події прибули слідчі, проводиться огляд місця події”.

50-річний Юрій Котлер закінчив міжнародне відділення факультету журналістики МДУ ім. Ломоносова, на початку 1990 років працював кореспондентом “РИА Новости”, журналу Time і газети New York Times, в середині 1990 років був прес-секретарем федерального управління у справах про неспроможність і банкрутство при Держкоммайна РФ, потім прес-секретарем Федеральної комісії з ринку цінних паперів, в кінці 1990-х років керував прес-службою голови Ради Центру стратегічних розробок.

У травні 2012 року був обраний до складу Вищої ради “Єдиної Росії”, в 2013 році був старшим віце-президентом ВТБ. 19 лютого в числі інших був затверджений до складу Експертної ради “Єдиної Росії”.

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close