Світ

Поліція не знайшла доказів у причетності українців до замаху на міністра внутрішніх справ Італії

Раніше віце-прем'єр Італії і глава МВС Маттео Сальвіні заявив, що його хотіло вбити "українське угруповання"

Слідчі органи Італії не знайшли підтверджень інформації про те, що певна українська група загрожувала життю міністра внутрішніх справ і віцепрем’єра Маттео Сальвіні.

Про це повідомляє 1NEWS.

Слідство, яке привело до виявлення арсеналу зброї в Італії, почалося з інформації, отриманої від колишнього секретного агента КДБ, який повідомив про підготовку терористичного акту проти Сальвіні якимись українськими націоналістами.

Однак, поліція не знайшла жодних доказів цієї інформації, але було вирішено стежити за діяльністю деяких італійців, які брали участь у збройному конфлікті на Донбасі.

Саме після цього стеження були виявлені контакти між одним з бойовиків і експертом по зброї, який запропонував купівлю від імені третьої сторони.

Посол України в Італії Євген Перелигін на своїй сторінці в Facebook також повідомив, що не отримав від представників відповідних структур підтвердження існування такої групи українських громадян.

Нагадаємо, віце-прем’єр Італії і глава МВС Маттео Сальвіні заявив, що його хотіло вбити “українське угруповання”.

“Це була одна з багатьох погроз смерті, які надходили мені кожен день. Спецслужби говорили про українську групу, яка намагалася мене вбити. Я радий, що це допомогло розкрити божевільний арсенал зброї)”, – заявив Сальвіні, говорячи про спецоперацію італійських поліцейських проти прихильників ультраправої групи. Я думаю, що я ніколи не робив нічого поганого українцям…Я не знаю жодного неонациста. І я щасливий, коли вони ловлять неонацистів, прокомуністів або кого-небудь ще”, – додав він.

Джерело: Європейська правда

Tags

Останні новини

2 Comments

Back to top button
Close
Close