Світ

Поліція Фінляндії розкрила схему відмивання російських грошей

Поліція пред’явила звинувачення двом естонцям, що підозрюються у відмиванні близько 140 млн євро, інформує 1NEWS з посиланням на Главком.

Кримінальна поліція Фінляндії розкрила найбільшу схему відмивання російських грошей і пред’явила звинувачення двом громадянам Естонії.

Поліція вважає, що гроші належать російському організованому злочинному угрупованню. Представників угрупування, однак, не вдалося притягнути в Фінляндії до відповідальності.

Як заявили в поліції, мова йде, судячи з усього, про найбільший в історії Фінляндії випадок з відмиванням грошей.

Правоохоронці почали розслідувати справу в 2014 році. Під підозру потрапила діяльність фінської будівельної фірми HTR Talonrakennus Oy.

Компанією управляли два естонця. У 2014 році на рахунки фірми в банках Nordea і Danske Bank всього за кілька місяців було перераховано понад 6,5 млрд рублів, що відповідає близько 140 млн євро. Заява про підозрілі транзакції поліція отримала від банків.

Обвинувачені естонці заперечують свою провину. На поліцейських допитах вони розповіли, що гроші пов’язані з проектом будівництва доріг в російській Карелії.

Слідство виявило, що гроші належать підставним російським компаніям і взяті з банків, які були в Росії закрито за підозрою у відмиванні грошей.

 

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close