Світ

Поклонській запропонували висунутися у президенти Росії

Депутат Державної Думи, колишній прокурор Криму Наталія Поклонська заявила журналістам, що для неї існує лише один кандидат в президенти: «Володимир Володимирович Путін», передає РБК.

Поклонська додала, що не має наміру висувати свою кандидатуру на президентських виборах. Про те, що «Монархічна партія Росії» має намір запропонувати депутату свою підтримку у висуванні на посаду глави держави, раніше журналістам заявив її засновник Антон Баків.

«Монархічна партія» була зареєстрована в 2012 році. Партія виступає за встановлення в Росії монархічної форми правління, а також за створення орієнтованої на Росію монархічної держави. Кандидатом на «російський престол» партія вважає представника династії Романових, який проживає в Німеччині — Карла Еміха Ніколауса Фрідріха Германа цу Лейнінгена. Він приходиться правнуком великого князя Кирила Володимировича — двоюрідного брата останнього російського імператора Миколи II.

Ініціатор проекту, єкатеринбурзький девелопер Антон Баков, висував у січні 2016 року партію для участі у виборах в Державну Думу. Крім того, в лютому 2017 року Баків вів переговори з Республікою Кірібаті про викуп незаселених островів у Тихому океані, щоб заснувати там «Російську імперію», проте уряд країни відмовився продати території за $350 млн. Тим не менш, тоді ж Баків заявив, що сам президент Кірібаті згоден на відродження «імперії Романових».

Як повідомляв УНІАН, раніше режисер фільму про Миколу II «Матильда» звинуватив Поклонську в підтримці «терористичної організації».

Джерело: unian.ua

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close