Світ

Почалися публічні слухання у справі про імпічмент Трампа

У США розпочались публічні слухання у рамках розслідування щодо імпічменту президента США Дональда Трампа, інформує 1NEWS з посиланням на УНН.

Так, на слухання вже прибули тимчасовий повірений в справах США в Україні Вільям Тейлор і заступник помічника держсекретаря США Джордж Кент.

“У 2014 році Росія вторглась на території партнера США – України”, – з таких слів почав свою вступну заяву голова комітету з питань розвідки Палати представників Конгресу США Адам Шифф.

З його слів, слухання відбуватимуться наступним чином: після його вступного слова, виступити дадуть Тейлору і Кенту, після чого члени комітету почнуть ставити питання.

Нагадаємо, 4 листопада в США оприлюднили першу стенограму свідчень у справі про імпічмент, тоді свідчення надала колишня посол США в Україні Марі Йованович.

Наступного дня, 5 листопада, – Конгрес США оприлюднив повний текст свідчень колишнього спецпредставника США по Україні Курта Волкера і посла США в ЄС Гордона Сондленда. А 6 листопада – свідчення в межах процедури імпічменту надав тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор.

 

 

 

 

 

 

 

Back to top button