Світ

Поблизу Єрусалима спалахнули лісові пожежі

У вівторок в лісі недалеко від мошаву Шорш на околиці Єрусалиму спалахнула велика лісова пожежа, що поширилась на 10 гектарів, повідомляє 1NEWS з посиланням на УНН.

8 пожежних літаків, вертоліт і 24 бригади пожежно-рятувальних служб були терміново доставлені до місця події, намагаючись впоратися з лісовою пожежею.

Співробітники прикордонної поліції евакуюють жителів Шорш і туристів в цьому районі. Крім того, в якості запобіжного заходу були евакуйовані тисячі дівчат, які брали участь в літньому таборі недалеко від лісу Шорш.

У вівторок вдень пожежно-рятувальні служби Ізраїлю опублікували заяву, в якій говориться, що лісова пожежа наближається до найближчої заправної станції. Пожежу, що вирувала біля заправної станції, тепер локалізовано.

Начальники поліції Ізраїлю в даний час проводять зустріч для оцінки ситуації.

Ще одна пожежа спалахнула недалеко від кібуца Нахшона в центрі Ізраїлю, що призвело до перекриття автомагістралі №1, що з’єднує Єрусалим і Тель-Авів

На місці події працюють чотири пожежні команди, щоб взяти під контроль пожежу, але вогонь продовжує поширюватися, і спроби взяти його під контроль поки не увінчалися успіхом, повідомив представник Центрального районного пожежного управління.

 

 

 

 

 

Back to top button