Світ

Поблизу Корсики танкер зіткнувся з вантажним кораблем

Два морських судна зіткнулися в Середземному морі недалеко від острова Корсика в неділю. В результаті зіткнення утворився розлив нафти, інформує 1NEWS з посиланням на  Deutsche Welle.

Вантажне судно Ulysse, кероване туніським оператором CTN, протаранило кіпрський корабель CLS Virgina, який знаходився на якорі на відстані близько 30 кілометрів від північного краю острова приблизно о 7:30 ранку за місцевим часом.

В результаті аварії ніхто не постраждав, але зіткнення завдало значної матеріальної шкоди, а в корпусі CLS Virginia утворилася пробоїна в кілька метрів завдовжки.

Після зіткнення стався витік нафти та палива і утворилася нафтова пляма розміром 4 кілометри в довжину і кілька сотень метрів завширшки, що прямувала до французького та італійського берегів.

Франція і Італія вже почали очищати воду від розливу палива, який в результаті поширився на 20 кілометрів у Середземному морі.

Берегова охорона Італії повідомила в понеділок, що вона зібрала частину забруднення і контролює розлив в умовах зміни погодних умов.

Представник регіонального французького морського відомства сказав, що очищення почалося в понеділок вранці, а плями палива поширилися на 20 кілометрів.

Чиновник пояснив, що французькі та італійські судна і експерти з розливу нафти тягнуть плаваючий бар’єр, щоб стримати поширення палива, а потім використовують скіммер для його збору.

 

 

 

 

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close