Світ

Поблизу Копенгагена побудують 9 штучних островів

За задумом авторів проекту, його реалізація створить до 12 тисяч робочих місць та посилить ВВП Данії на понад 8 мільярдів доларів

Уряд Данії підтримав плани зі спорудження 9 нових штучних островів поблизу Копенгагена. Відповідне рішення уряд ухвалив у понеділок, 7 січня. За задумом, ці острови мають розширити площу промислового району Копенгагена і сприяти залученню нових інвестицій в економіку столиці, передає 1NEWS.

Очікується, що загальна площа намитих клаптиків суходолу становитиме близько 9,8 мільйона квадратних метрів. За задумом авторів проекту, його реалізація створить до 12 тисяч робочих місць та посилить ВВП Данії на понад 8 мільярдів доларів, що відповідає 2,5 відсотка ВВП Данії. У новій індустріальній зоні планується розмістити до 380 нових компаній.

Будівництво поланують розпочати 2022 року, а до 2040 року проект може бути повністю реалізовано. Перші ділянки новоутвореного суходолу продаватимуть, за задумом, вже 2028 року, передає агенція новин AFP. Утім, для початку будівельних робіт новий проект ще має схвалити парламент Данії.

Джерело: Німецька хвиля

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close