Світ

По авіабазі з американськими військовими в Іраку завдано ракетного удару

Десять ракет в середу влучили в іракську авіабазу Айн аль-Асад, де розміщуються сили США, повідомляє 1NEWS з посиланням на ЄП.

Повідомлень про поранення серед військовослужбовців США немає, але від серцевого нападу під час ракетного удару помер американський цивільний підрядник.

“Наразі ми не можемо приписувати відповідальність, і ми не маємо повного уявлення про масштаби збитків”, – заявив речник Пентагону Джон Кірбі.

Жодна група поки не взяла на себе відповідальність за напад.

Минулого четверга американські сили здійснили авіаудари по об’єктах на прикордонному контрольно-пропускному пункті в Сирії, що використовуються повстанцями, які підтримуються Іраном, включаючи Катаїб Хезболла та Катаїб Саїд аль-Шухада.

Офіційний представник командування Багдадського оперативного управління заявив, що атаку в середу було розпочато з місця, розташованого приблизно за вісім км від бази, яка знаходиться в західній провінції Анбар.

16 лютого в результаті ракетної атаки на очолювані США сили на півночі Іраку загинув цивільний підрядник та був поранений американський військовий.

 

 

 

 

Back to top button