Світ

Playboy закриває друковану версію журналу

Журнал Playboy зупиняє випуск друкованої версії через коронавірус. Про це говориться у відкритому листі генерального директора Playboy Enterprises, Inc. Бена Кона.

За його словами випуск весни 2020 року, який надходить у газетні кіоски США цього тижня, буде останньою друкованою версією за рік у США.

«Ми перейдемо до цифрового видання усього нашого змісту, включаючи інтерв’ю Playboy, 20Q, Playboy Advisor та, звичайно, наші фото Playmate», – говориться у листі.

«Минулого тижня, коли спалах пандемії коронавірусу став впливати на виробництво та ланцюг поставок, ми змушені були пришвидшити розмову, яку ми проводили всередині компанії: питання про те, як перетворити нашу друковану продукцію в США, щоб вона краще відповідала тому, що споживачі хочуть сьогодні, і як використовувати наші провідницькі позиції у виробництві для щоденного спілкування, а не просто кожні три місяці», – зазначив Кон.

Гендиректор зазначає, що у 2021 році поряд із цифровими контентними пропозиціями Playboy повернеться зі свіжими та інноваційними друкованими пропозиціями у різноманітних нових формах – через спеціальні видання, партнерські проекти з найбільш провокаційними творцями, своєчасні колекції та багато іншого.

«Друк – це те, як ми починали, і друк завжди буде частиною того, хто ми є», – додає Кон.

«За останні 66 років ми стали набагато більше, ніж журнал. І іноді доводиться відпускати минуле, щоб звільнити місце для майбутнього. Тож ми звертаємо свою увагу на досягнення місії найефективнішим та найвпливовішим способом: допомогти створити культуру, де всі люди можуть шукати задоволення. Ми сподіваємось продовжувати співпрацювати з усіма вами, щоб підтримувати наш бізнес міцним і зростаючим», – додав він.

Back to top button