Світ

Північний потік-2 заморожений, – глава МЗС Німеччини – 1News

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

За словами Бербок, влада Німеччини завжди попереджала, що це входить в число підготовлених заходів

Глава МЗС Німеччини Анналена Бербок


фото з відкритих джерел

Глава Міністерства закордонних справ ФРН Анналена Бербок у вівторок, 22 лютого, заявила, що газопровід “Північний потік-2” заморожений. Про це повідомляють “РИА Новости”.

“Ми в останні тижні разом з нашими міжнародними партнерами підготували пакет санкцій, які ми оформляємо зараз – це включає індивідуальні санкції, фінансові санкції, економічні санкції. Додатково до цього німецький уряд також прямо зараз заморозив “Північний потік-2″. Ми завжди говорили, що це є частиною підготовлених заходів”, – сказала вона.

1News за темою: Очільниця МЗС Німеччини не бачить підстав для запуску “Північного потоку-2”

Нагадаємо, нещодавно канцлер ФРН заявив, що Німеччина зупиняє сертифікацію російського газопроводу “Північний потік-2” після визнання Росією “незалежності” ОРДЛО. Канцлер вже доручив Мінекономіки звернутися до німецького регулятора. 

У свою чергу заступник голови Ради Безпеки Росії Дмитро Медведєв заявив, що скоро європейці платитимуть 2000 євро за тисячу кубометрів газу через зупинку сертифікації “Північного потоку-2”. 

“Канцлер ФРН Олаф Шольц доручив зупинити сертифікацію газопроводу “Північний потік-2″. Ну що ж. Ласкаво просимо в новий світ, в якому вже скоро європейці будуть платити 2000 євро за тисячу кубів газу!”- повідомив Медведєв.


ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS
Джерело

Back to top button