Світ

Південна Корея вводить 20% податок на прибуток від криптовалюти

Криптовалютны інвестори будуть обкладатися 20% податком на приріст капіталу в Південній Кореї з наступного року, але вони мають право на податкове вирахування витрат, понесених під час майнінгу, таких як рахунки за електроенергію, повідомляє 1NEWS з посиланням на lenta.ua.

Міністерство економіки та фінансів Південної Кореї заявило в середу, що приріст доходу в розмірі понад 2,5 мільйона південнокорейських вон (2230 доларів США) від транзакцій з віртуальними монетами буде обкладатися податком за ставкою 20 відсотків починаючи з 2022 року. Але будь-які витрати, пов’язані з майнінгом можуть відніматися.

Майнерам цифрових валют необхідно цілодобово управляти декількома комп’ютерами і виділеними машинами, щоб обробити складну послідовність алгоритмів, що призводить до величезних витрат на електроенергію. Уряд заявив, що визнає комунальні рахунки як комерційні витрати, що підлягають податковому відрахуванню. Представник міністерства фінансів сказав, що інвесторам, які живуть в країні, необхідно довести, яка частина їх рахунків за електроенергію пов’язана з майнінгом, щоб одержати відрахування, передає корейське видання Pulse.

Міністерство заявило, що сума податку, яку інвестори в будуть платити в наступному році, буде мінімальною, незважаючи на рекордно високий ріст вартості цифрових монет, таких як біткоін, в цьому році, тому що оподаткування буде застосовуватися до прибутку або збитків, які будуть понесені тільки в наступному році.

 

 

 

 

 

 

Схожі записи
Close
Back to top button