Світ

Пітбуль врятував свого хазяїна з пащі акули в Каліфорнії

Пес самостійно відчинив двері машини і кинувся на допомогу людині, інформує 1NEWS з посиланням на iod.media.

Неймовірна історія, що демонструє собачу вірність і відданість, трапилася в бухті Бодега (Каліфорнія, США). Там пес врятував господаря від смерті, кинувшись на акулу.

Пса породи пітбультер’єр на прізвисько Дербі рибалка Джеймс Уайт залишив в машині, припаркованій недалеко від місця риболовлі. Сам же Уайт міркував, що з ним трапилася неймовірна удача, коли після десяти хвилин боротьби витягнув з води двометрову семизяброву гостроносу акулу.

Чоловік спробував зняти рибину з гачка, але та вчепилася в ногу і пошкодила артерію. Стікаючи кров’ю, Джеймс закричав в надії привернути увагу інших рибалок, що знаходилися неподалік.

Але замість людей першим відгукнувся його вірний пес. Дербі, почувши крик господаря, зумів відкрити двері машини і за пару хвилин був уже на березі. Пітбуль вкусив акулу за зябра, але риба ще сильніше вчепилася в ногу рибалки. Тоді пес схопив хижака за хвіст і стягнув його з ноги Уайта. Уайт викинув акулу в воду, і вона попливла.

Зазначимо, що багатозяброві акули становлять небезпеку для людини. Згідно з даними International Shark Attack File починаючи з XVI століття зафіксовано 5 випадків нападу цих акул на людей. Крім того, були прецеденти нападу акул, що утримуються в неволі, на дайверів.

 

 

 

 

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close