Світ

Після тримісячної перерви відновлює роботу один із аеропортів Парижа

Аеропорт Орлі на південь від Парижа відновить роботу в п’ятницю після закриття 31 березня через пандемію коронавірусу, передає 1NEWS з посиланням на ЄП.

Відновлення роботи аеропорту не буде повним.

У п’ятницю в аеропорту очікується 70 злетів і посадок, в порівнянні з 600 за день у докоронавірусні часи.

Авіакомпанії Air France, Transavia, easyJet, Vueling і Air Caraïbes складають більшу частину трафіку в Орлі, здійснюючи рейси в країни Карибського басейну, на острів Реюньйон, в Італію, Іспанію, Португалію, Ісландію і Хорватію.

У п’ятницю офіційні особи очікують, що через чотири термінали Орлі пройде близько 8000 пасажирів, що становить менше 10 відсотків від середньодобового показника близько 90 000 осіб.

Збільшення обсягу перевезень в липні буде залежати від того, чи відкриють Алжир, Марокко і Туніс свої кордони.

“Ми зіткнулися з надзвичайно жорстокою і тривалою кризою, і ми готуємося до відновлення, яке буде дещо довгим, якщо не дуже довгим”, – заявив у вівторок Ален Баттісті, глава французької національної федерації комерційної авіації.

Франція знову відкрила свої кордони для поїздок з Європи 15 червня, і більшість європейських країн зробили те ж саме, хоча деякі – включаючи Британію – мають додаткові прикордонні обмеження, включаючи карантин і медичні перевірки.

 

 

 

 

Останні новини

Back to top button