Світ

Підліток влаштував різанину в білоруській школі

Жінка померла на місці події, підлітки у віці 15 і 16 років госпіталізовані, їхньому життю зараз нічого не загрожує

Підліток напав із ножем на вчителя і школярів у білоруському райцентрі Столбці, розташованому приблизно за 80-т кілометрів від Мінська.

Про це повідомляє 1NEWS.

Вчителька Марина Пархимович і один зі старшокласників загинули на місці, ще двох дітей доставили в лікарню, повідомляє Слідчий комітет Білорусі.

За повідомленнями місцевої преси, постраждали п’ятеро підлітків.

Напад у столбцівській школі №2 стався на самому початку навчального дня, о 8:05.

Підліток, який напав на вчителя і школярів, напередодні видалив свою сторінку в соцмережах. У школі його характеризують як звичайного і спокійного.

Згідно з інформацією на сайті Слідчого комітету, 15-річний хлопець прийшов у школу, залишив у кабінеті рюкзак і вийшов.

Через деякий час він повернувся і вдарив ножем 50-річну вчительку історії і суспільствознавства, а потім двох своїх однокласників, які заступились за жінку.

“Жінка померла на місці події, підлітки у віці 15 і 16 років госпіталізовані, їхньому життю зараз нічого не загрожує”, – йдеться в повідомленні.

Потім підліток вийшов з класу і зайшов в інший кабінет, де вдарив ножем 17-річного учня 11-ого класу, який помер на місці події.

Після скоєння злочину підозрюваний вибіг із будівлі навчального закладу і спробував сховатися.

Аби спіймати втікача, міліція ввела спеціальний план “Сирена” в шести районах Білорусі.

За повідомленням МВС, через дві години після трагедії його затримали співробітники карного розшуку за підтримки ОМОНу.

До затримання підлітка учнів не випускали зі школи, пізніше вчителі попросили батьків особисто забрати дітей.

Це не перший такий напад у Білорусі.

Навесні 2016 року напад з ножем на вчителя стався в мінській гімназії № 74. Учителя російської мови і літератури Валентину Губаревич тоді госпіталізували.

Заарештованого в гімназії дев’ятикласника Доната Скакуна визнали винним у нападі й засудили до 8 років позбавлення волі. Наразі хлопець відбуває ув’язнення.

Однак суперечки про винність Доната досі не вщухають, у соцмережах створена та активно підтримується сторінка “Донат не винен!”.

Сумніви захисників Доната базуються на фактах, які стали надбанням громадськості після суду і слідства: міліція не знайшла знаряддя злочину, Донат не тікав з гімназії після трагедії, а явку з повинною він написав без присутності адвоката і батьків.

Джерело: ВВС Україна

Tags

Останні новини

Back to top button
Close