Світ

Під час поїздки на Сицилію Папа Римський звернувся до мафії

У своєму виступі понтифік розповів, що є багато членів злочинних організацій, які демонструють свою релігійність і ходять в храми, інформує 1NEWS.

Однак, такі люди не можуть вірити в Бога і одночасно бути мафіозі.

“Мафіозі не живе по-християнськи, бо своїм способом життя він йде проти Бога і грішить”, – зазначив Папа на проповіді, послухати яку в портовому районі Палермо зібралися 80 тисяч чоловік.

“Я кажу членам мафії: міняйтеся, брати і сестри! Годі думати про себе і про свої гроші. Зверніться до істинного бога, до Ісуса Христа, дорогі браття і сестри”, – додав понтифік.

Відзначається також, що Папа Римський здійснив візит до столиці Сицилії Палермо, щоб вшанувати пам’ять отця Джузеппе “Піно” Пулізі, який був вбитий мафією в 1993 році після того, як вступив у відкрите протистояння з організованою злочинністю, яка тоді контролювала місто. У 2013 році його зарахували до лику блаженних мучеників.

Раніше понтифік виступив проти смертної кари, яка донині є допустимою в деяких країнах. Зокрема, він вніс у катехізис Римсько-католицької церкви пункт, який проголошує неприйнятність покарання за злочини смертю.

 

 

Back to top button