Світ

Під час другої хвилі коронавірусу британцям із ожирінням можуть заборонити виходити з дому

Уряд Великої Британії розробляє нові карантинні заходи на випадок другої хвилі коронавірусу, серед яких — вимога до людей з ожирінням залишатися вдома. Про це повідомляє 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

Офіційні особи вивчають, як дані Національної служби охорони здоров’я (NHS) можуть бути використані, щоб захистити від зараження найбільш вразливі групи населення, до яких належать люди з ожирінням і громадяни, старші за 50 років.

“Вік дійсно має значення… Група ризику занадто широка – не можна сказати, що кожна товста людина потрапляє до неї”, – заявив один з міністрів британського уряду.

За його словами, підхід до розробки нових правил карантину буде більш тонким. Уряд вивчає плани створення “більш складної моделі” захисту, щоб уникнути масової ізоляції, якщо друга хвиля пандемії Covid-19 знову охопить країну протягом наступних кількох місяців.

Ймовірно, що восени, коли очікується новий спалах захворювань, людям з ожирінням в накажуть залишатися вдома в тих місцях, де буде спостерігатися найвища активність коронавірусу і ризик його передачі.

Наприкінці липня повідомлялося, що в деяких регіонах Великої Британії влада вдруге ввела карантин через зростання захворюваності Covid-19. Посилення обмежень торкнулося болеї чотирьох мільйонів жителів Великого Манчестера, Блекберна з Дарвеном, Бернлі, Хіндберном, Пендлом, Россендейлом, Бредфордом, Колдердейлом і Кірклісом, а також Лестера, де того ж місяця вже було введене локальне блокування суспільного життя.

Back to top button