Світ

Перекладача Трампа допитають в Конгресі

Цей перекладач може допомогти визначити, чим президент США поділився або що пообіцяв Путіну від імені нашої країни

Сенатор від Демократичної партії Джані Шахін виступила з ініціативою викликати на слухання в Конгресі офіційного перекладача з боку США, який був присутній на зустрічі тет-а-тет президентів Трампа і Путіна у фінській столиці.

Про це повідомляє 1NEWS.

“Я закликаю провести слухання з перекладачем, який був присутній з боку США під час зустрічі президента Трампа з Путіним, щоб дізнатися, що вони обговорювали в приватному порядку. Цей перекладач може допомогти визначити, чим президент США поділився або що пообіцяв Путіну від імені нашої країни”, – написала Шахін в Twitter.

ЇЇ ініціативу підтримали однопартійці в американському Конгресі. Зокрема, лідер демократів у Сенаті Чак Шумер запропонував “негайно” провести слухання взагалі з усіма високопоставленими членами делегації, які були присутні на зустрічі президентів США і Росії.

“Дуже важливо, щоб наші республіканські колеги приєдналися до нас, вимагаючи свідчень команди з питань національної безпеки президента, яка перебувала в Гельсінкі, і ми повинні це зробити негайно”, – підкреслив Шумер.

Він також заявив, що виправдання Трампа щодо його заяви про недовіру американській розвідці на догоду Путіну, озвучені президентом через 24 години – це дуже пізно, і вони були зроблені “не в тому місці”.

Джерело: Укрінформ

Tags

Останні новини

Back to top button
Close