Світ

Пелосі відвідає кордон із Північною Кореєю – Time

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

Пелосі відвідає кордон із Північною Кореєю - Time

Ненсі Пелосі зараз перебуває в Південній Кореї

Ненсі Пелосі вже провела зустріч зі спікером Національної асамблеї Південної Кореї Кім Джин Пьо та іншими членами парламенту.

Спікер Палати представників США Ненсі Пелосі прибула до Південної Кореї після візиту на Тайвань. Політик планує відвідати кордон із КНДР, повідомляє Time у четвер, 4 серпня.

Пелосі вже провела зустріч зі спікером Національної асамблеї Південної Кореї Кім Джин Пьо та іншими членами парламенту. Сторони торкнулися питань регіональної безпеки, економічного співробітництва, а також кліматичних проблем.

За словами одного південнокорейського чиновника, Пелосі також планує відвідати демілітаризовану зону – кордон Південної та Північної Кореї. Ширина кордону складає 4 кілометри.

Якщо спікер Палати представників справді зробить це, то це буде першим візитом американського політика з часів зустрічі колишнього президента США Дональда Трампа з північнокорейським лідером Кім Чен Ином, яка відбулася ще у 2019 році.

Після цього Пелосі планує провести телефонну розмову із президентом Південної Кореї Юн Сок Йолем.

Нагадаємо, 2 серпня Ненсі Пелосі відвідала Тайвань, незважаючи на протести та погрози з боку Китаю, який вважає острів своєю територією.

Конфлікт у 70 років. Протистояння Китаю та Тайваню


Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал 

 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button