Світ

Парламент Канади через пандемію три місяці не буде проводити засідання

Регулярні засідання парламенту Канади не відновляться щонайменше до вересня – таке рішення підтримали більшість депутатів, передає 1NEWS з посиланням на Укрінформ.

Рішення про скасування пленарних засідань підтримала владна Ліберальна партія, а також Зелена й Нова демократична партії, які перебувають в опозиції. Водночас дві інші опозиційні сили – Консервативна партія та Квебецький блок – голосували проти. На їхню думку, відсутність пленарних засідань позбавляє народних обранців можливості ставити уряду запитання та належним чином представляти інтереси виборців.

Замість пленарних засідань депутати у червні збиратимуться у форматі спеціального комітету, менша частина учасників якого засідатиме в Оттаві особисто, а решта – дистанційно за допомогою відеозв’язку. Після завершення сесії наприкінці червня комітет збереться ще щонайменше чотири рази протягом літа.

Депутати також домовилися активніше працювати над розробкою процедури дистанційного голосування, відсутність якої нині стає на заваді повноцінній віддаленій роботі парламенту.

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close