Світ

Парламент Ізраїлю проголосував за саморозпуск

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

Парламент Ізраїлю проголосував за саморозпуск

Фото: unsplash.com

Парламентські вибори в Ізраїлі відбудуться 1 листопада

Позачергові парламентські вибори в Ізраїлі відбудуться 1 листопада. До 15 вересня всі партії мають скласти остаточні списки.

 

Ізраїльський парламент (кнесет) у четвер, 30 червня, проголосував за саморозпуск. Наступні парламентські вибори відбудуться 1 листопада. Про це повідомляє The Jerusalem Post.

 

Вибори відбудуться 1 листопада 2022 року, це будуть п’яті вибори за останні 3 роки. До виборів обов’язки прем’єр-міністра виконуватиме глава МЗС Яір Лапід.

 

Голосування мало відбутися вчора, але коаліція та опозиція не змогли погодити дату виборів. Опозиційні парламентарії вимагали вибори провести 25 жовтня, але остаточною датою, все ж таки, стало 1 листопада. Партійні списки має бути надано до 15 вересня.

 

У середу, 29 червня, прем’єр-міністр Ізраїлю Нафталі Бенет заявив, що йде з політики і не балотуватиметься на нових парламентських виборах.

 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що зараз в Україні вивчають “ізраїльську” модель призову в армію, коли майбутніх студентів спочатку призиватимуть в армію чи братимуть на альтернативну службу, і тільки потім їм буде надано право здобувати освіту.

 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button