Світ

Парламент Ізраїлю готується до саморозпуску

Розпуску парламенту прагне блок "Кахоль-лаван", який є коаліційним партнером партії "Лікуд" прем'єр-міністра Біньяміна Нетаньяху

Депутати ізраїльського парламенту, Кнесету, попередньо проголосували за пропозицію власного саморозпуску. 61 депутат проголосував “за”, а 54 – “проти” відповідної постанови.

Тепер законопроєкт про розпуск параменту має схвалити відповідний комітет, після чого він має пройти ще два читання, – інформує 1NEWS.

Втім, вже наступного тижня в Кнесеті може відбутися остаточне голосування щодо саморозпуску парламенту.

До того, як очікується, дві партії, які є зараз коаліційними партнерами, спробують на переговорах уникнути розпуску. Якщо ж переговори проваляться, на ізраїльтян у березні або квітні чекатимуть вже четверті парламентські вибори за 2 роки.

Розпуску парламенту прагне блок “Кахоль-лаван”, який є коаліційним партнером партії “Лікуд” прем’єр-міністра Біньяміна Нетаньяху. У блоці обвинувачують голову уряду в тому, що він поставив свої правові інтереси вище інтересів країни. Нагадаємо, що раніше цього року Нетаньяху обвинуватили в шахрайстві та хабарництві. Наступного місяця він має з’явитися в цій справі в суді.

Джерело: Німецька хвиля

Останні новини

Back to top button