Світ

Папа Римський закликав католиків не дивитися порно

Папа Римський закликав католиків не дивитися порно

Фото: Скриншот

Папа Франциск вважає, що сексуальне задоволення “підривається порнографією”

Перемога в битві з хіттю може бути справою всього життя, впевнений глава католицької церкви.


Папа Римський Франциск назвав сексуальне задоволення “Божим даром”, але додав, що католики повинні уникати перегляду порнографії. Про це повідомляє The Guardian. 

 

За словами понтифіка, сексуальне задоволення “слід цінувати”, але воно “підривається порнографією”. Він також додав, що “задоволення без стосунків може породжувати різні форми залежності.

 

“Ми повинні захищати любов. Перемога в битві з хіттю може бути справою всього життя”, – заявив очільник католицької церкви. 

 

Зазначається, що тему сексу Папа Римський, ймовірно, підняв у відповідь на обурення прихожан книзі 1998 року Містична пристрасть: духовність і чуттєвість аргентинського кардинала Віктора Мануеля Фернандеса. Нині він обіймає посаду глави Дикастерії доктрини віри Ватикану. В одному з розділів книги кардинал описується різниця між чоловічим і жіночим оргазмами. 

Нагадаємо, раніше Ватикану повідомив, що відтепер трансгендери можуть бути хрещеними батьками при римо-католицькому хрещенні, а геї та лесбійки – свідками під час вінчань. Водночас Святий Престол наголосив, що все ж таки вважає ЛГБТ гріхом.

У 2020 році Папа Римський вже називав задоволення від їжі й насолоду “божественними”. 

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button