Світ

Опубліковано фільм, як президент Молдови бере хабар від олігарха (ВІДЕО)

Ігор Додон підтвердив факт зустрічі, але заперечує отримання грошей

Депутат опозиційної партії Молдови “Платформа DA” Юрій Реніце під час пресконференції в парламенті показав фільм, на якому видно, що президент країни Ігор Додон отримував гроші від місцевого олігарха Володимира Плахотнюка.

На відео, за словами Реніце, показана зустріч Додона та Плахотнюка, датована влітку минулого року, перед зміною влади та втечею Плахотнюка з Молдови, – повідомляє 1NEWS.

Реніце заявив, що на відеозйомці, яку, ймовірно, прихованою камерою проводив штаб Плахотнюка, зображений момент передачі грошей для виплати “зарплат у конвертах” представникам Партії соціалістів (ПСРМ).

Розшифровка діалогу Додона і Плахотнюка:

Додон: Знову ходите з пакетами?

Плахотнюк: Я не знаю, скільки Костя мені дав. Дайте це Кості, а завтра він передасть це Корнеліу, оскільки я завтра в п’ять відлітаю. Він в понеділок повинен виплачувати зарплати.

Потім Плахотнюк звертається до Сергія Яралова: Передай Кості. Він повинен буде віддати Корнеліу?

Додон: Так, вони між собою розберуться”.

Реніце зазначив, що на зустрічі був “чорний пакет з передбачуваними 600-800 тисячами євро, які Додон вимагав від Плахотнюка”.

Додон підтвердив факт зустрічі, але заперечує отримання грошей.

“Я говорив і раніше, що в ході тих бесід з Плахотнюком кожен слідував своїй тактиці: я мав намір змусити його думати, ніби у нас з ним співпрацю, щоб дотягнути до моменту, коли я міг діяти відкрито і прямо для звільнення країни з його лап. Тактика Плахотнюка полягала в інсценуванні всяких провокацій і “пакетів”, щоб все це зафіксувати. Я не знаю, що було в тому пакеті, все це було постановкою спеціально для відеозапису”, – заявив Додон.

Джерело:  DT.UA

Back to top button