Світ

Оприлюднили щоденний графік роботи Трампа

Джерело в Білому домі розкрило всі дані

Типовий робочий день Дональда Трампа починається пізнього ранку і проходить в основному за переглядом телепередач, читанням газет і написанням твітів, повідомляє 1NEWS.

Джерело в Білому домі розкрило дані з особистого графіка президента Трампа за останні три місяці.

Згідно з документом, в більшості випадків Трамп починає працювати після 11:00. Зазвичай його робочий день починається з отримання брифінгу розвідки або зустрічі з главою апарату Білого дому.

За попередніми підрахунками, 60% робочого часу Трампа (297 годин і 15 хвилин за останні три місяці) припадає на “непродуктивний час”, під яким мається на увазі неструктурований час на телефонні дзвінки, читання газет, твіттера і перегляд телебачення.

Трамп часто прокидається до 6 години ранку, але ніколи не буває в Овальному кабінеті в ранкові години. Ранок він проводить в резиденції: дивиться телевізор, читає газети і відповідає, дзвонить помічникам, членам Конгресу, друзям, чиновникам адміністрації та неофіційними радникам.

Особистий помічник Трампа Мадлен Вестерхаут розкритикувала витік даних з Білого дому. За її словами, Трамп щодня приймає “сотні дзвінків і зустрічей”. При цьому вона не спростувала інформацію про те, що близько 60% робочого часу Трампа припадає на соцмережі та телебачення.

“Президент Трамп працює для американського народу важче, ніж будь-хто в новітній історії”, – заявила вона в Twitter.

Джерело: Новое время

Tags
загрузка...

Related Articles

Схожі записи

Close
Back to top button
Close