Світ

ООН: у Африці голодують майже 240 млн людей

За даними Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) 239 млн африканців, які живуть на південь від Сахари, потерпають від голоду та недоїдання. Про це повідомляє 1NEWS з посиланням на Укрінформ.

“239 млн осіб у Субсахарській Африці потерпають від голоду та недоїдання… Мир і безпека становлять єдиний спосіб звести цю цифру до нуля. Змусьмо гармати замовкнути завдяки спільній роботі в ім’я миру і розвитку”, – заявила Семедо на полях 33-ї чергової сесії Виконавчої ради Африканського союзу в Аддіс-Абебі.

Вона зазначила, що цілі ООН в галузі сталого розвитку включають кілька ключових завдань, у тому числі різке зниження кількості людей, які страждають від бідності, голоду і недоїдання в Африці.

“Цілі в галузі сталого розвитку спрямовані на прискорення прогресу у справі викорінення злиднів, голоду і недоїдання за рахунок використання недооціненого потенціалу сільського господарства – аби активізувати зусилля окремих країн для досягнення Порядку денного в галузі сталого розвитку на період до 2030 року”, – підкреслила заступниця глави ФАО.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close