Світ

ООН прогнозує, що в Африці від коронавірусу можуть померти 300 тисяч людей

Всесвітня організація охорони здоров'я прогнозує, що число випадків інфікування в Африці може підскочити до 10 млн за три-шість місяців

За прогнозами ООН, через пандемію коронавірусу можуть померти щонайменше 300 тисяч жителів Африканського континенту, а ще близько 29 млн осіб опиняться в умовах крайньої бідності.

Про це повідомляє 1NEWS.

Згідно з останніми даними, в 54 країнах Африки зафіксували менше 20 тисяч підтверджених випадків COVID-19, у всьому світі – більше 2,1 млн заражених. Всесвітня організація охорони здоров’я прогнозує, що число випадків інфікування в Африці може підскочити до 10 млн за три-шість місяців.

Економічна і соціальна комісія ООН для Африки (UNECA) змоделювала чотири сценарії поширення коронавірусу на основі рівня карантинних заходів, введених урядами африканських країн.

При повній відсутності карантину на COVID-19 захворіють понад 1,2 млрд осіб, а 3,3 млн помруть до кінця року. Населення Африки становить близько 1,3 млрд осіб.

При найпозитивнішому сценарії, коли уряди вживають достатньо жорстких заходів, в Африці в недалекому майбутньому будуть заражені 122,8 млн осіб, з них 2,3 млн будуть госпіталізовані і помруть 300 тисяч осіб.

У UNECA наголошують, що боротьба з коронавірусом в Африці ускладнена, оскільки 36% африканців не мають доступу до чистої проточної води, а на континенті налічується всього 1,8 лікарняних ліжок на 1000 осіб. Для порівняння, у Франції – 5,98 ліжок на 1000 осіб.

Джерело: НВ

Back to top button