Світ

Один із останніх оплотів ІД: в Іраку вибили бойовиків із захопленої з 2014 року Хавіджі (фото)

Іракське командування повідомило про проведення успішної операції по звільненню міста Хавіджа, одного з останніх населених пунктів, захоплених бойовиками угруповання «Ісламська держава», повідомляє Бі-бі-сі.

За словами військових, у ході операції були вбиті 196 бойовиків ІД і звільнені 98 навколишніх сіл. Територія, на якій проживають десятки тисяч мирних жителів, перебувала під контролем терористичного угруповання з 2014 року.

Після цієї операції всього один іракський регіон як і раніше знаходиться під контролем ІД — смуга, що пролягає уздовж західного кордону з Сирією. ІГ також продовжує контролювати деякі сирійські території.

Тріумф іракських військ у Хавіджі
REUTERS


x
Тріумф іракських військ у Хавіджі
фото: REUTERS

Іракська армія, поліція та воєнізовані структури, які брали участь у боротьбі проти ІД, звільнили центр Хавіджі і продовжують наступ, — заявив командир операції генерал-лейтенант Абдель Амір Яралла.

Державне телебачення повідомило про повне звільнення Хавіджі. У вівторок, 3 жовтня, іракські війська захопили авіаційну базу в південній частині міста, яка використовувалася в якості навчального табору бойовиками ІД.

Як повідомляв УНІАН, іракська армія в останні місяці вела безперервний наступ на позиції «Ісламської держави», у липні цього року після дев’ятимісячної облоги їм вдалося звільнити друге за величиною іракське місто Мосул.

Джерело: unian.ua

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Реклама Novostimira
Close