Світ

Нові правила використання WhatsApp набули чинності

Набули чинності оновлені правила використання популярним месенджером WhatsApp. З 15 травня користувачі кілька тижнів будуть отримувати постійні нагадування про необхідність прийняти умови до того, як функціональність їх аккаунта обмежать, пише 1NEWS, посилаючись на Главком.

Абонентам пропонується або прийняти нові умови програми, або експортувати історію чатів і видалити акаунт.

Через кілька тижнів, але без вказівки точної дати, месенджер почне блокувати дзвінки та повідомлення користувачів, які відмовилися від нової угоди.

WhatsApp випустив оновлену угоду користувача 8 січня. У новій версії розробники програми анонсували, що сервіс почне ділитися інформацією з соцмережею Facebook, що володіє месенджером. Спочатку нові правила повинні були набрати чинності 8 лютого, проте пізніше набуття чинності перенесли до 15 травня. Рішення призвело до негативної реакції користувачів з різних країн світу. Фахівці зафіксували різкий відтік користувачів з програми в інші схожі сервіси.

Нагадаємо, компанія Facebook почала додавати спеціальні позначки до публікацій у стрічці, щоб користувачі могли чітко розуміти, наскільки можна довіряти цій інформації. Наразі нововведення тестують у США, а згодом позначки про гумор побачать користувачі з інших країн.

Раніше Facebook розкрив подробиці витоку даних понад півмільярда користувачів. Зокрема, засновник соцмережі Facebook Марк Цукерберг виявився серед понад пів мільярда користувачів з 106 країн, особисті дані яких витекли в мережу.

Як повідомлялося, названо найпопулярніші в світі мобільні додатки.

Останні новини

Back to top button