Світ

Носіння у школах масок Лукашенко вважає «дурістю»

Президент Білорусі Олександр Лукашенко вважає дурістю носіння захисних масок в школах у зв’язку з пандемією коронавіруса, передає 1NEWS з посиланням на РБК-Україна.

За словами Лукашенка, ті, хто змушує дітей носити маски, користуватися “горючими антисептиками на етанолі” і розсаджує по класу, займаються “окозамилюванням і показухою”.

“Дурість несусвітня. Не можна дітям ці маски одягати, особливо в школі. Такої вимоги не було. І якщо де-то це є, ті, хто це запровадив, відповідять. Ви краще відкрийте вікно, провітріть, щоб було свіжо. Якщо там хтось “вправляється”, швидше за все, це самодіяльність. А через те, що міністерство і губернатори не проконтролювали це питання, вони дадуть відповідь”, – прокоментував Лукашенко інформацію про введення захисних заходів у школах Білорусі.

Також він зазначив, що рішення про відновлення навчального процесу в школах приймалося після аналізу епідеміологічної ситуації в країні.

“ГРВІ у нас вже майже на нулі… Що стосується цього вірусу: оцінюючи все, вивчаючи думки, доповідали мені. Я прийняв рішення, що треба починати ходити до школи і вчитися”, – сказав Лукашенко.

 

 

 

 

 

 

Back to top button