Світ

Німцям дозволили не використовувати справжні імена у соцмережах

Про це заявили в Федерації німецьких організацій споживачів (VZBV), інформує 1NEWS з посиланням на ЄП.

Німецький суд постановив, що Facebook порушує правила захисту даних у налаштуваннях конфіденційності, що стають відкритими за замовчуванням, та вимагаючи від користувачів вказувати справжні імена.

Згідно з німецьким законодавством, персональні дані можуть бути записані та використані компанією лише з явної згоди від особи.

Однак суд в Берліні постановив, що Facebook залишає безліч налаштувань включеними за замовчуванням, не пропонуючи користувачам реальний вибір про те, як використовуються їхні дані.

«Facebook приховує за замовчуванням параметри, які незручні для користувача у питанні конфіденційності, та не надає достатньої інформації про це, коли користувачі реєструються», — заявив правовий експерт VZBV.

Повідомляється, що судді знайшли п’ять різних налаштувань конфіденційності за замовчуванням, яких визначили незаконними, у тому числі обмін даними про місцезнаходження між співрозмовниками у чаті, а також те, що профілі є доступними для зовнішніх пошукових систем, що дозволяє будь-якому користувачеві інтернету натрапити на них.

Суд також постановив, що вісім пунктів правил користування Facebook не мають законної сили, зокрема пункт, який вимагає від людей використовувати свої справжні імена в соціальній мережі.

 

 

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Реклама Novostimira

Вас може зацікавити

Close
Close