Світ

Німецькі повії вимагають відкрити борделі

Повії німецького Гамбургу провели демонстрацію, вимагаючи відкриття борделів, зачинених внаслідок пандемії коронавірусу. Секс-працівниці кажуть, що борделі є не більш небезпечними, аніж магазини, ресторани та бари, чия діяльність знову дозволена, пише 1NEWS, посилаючись на Главком.

«Найстаріша професія потребує вашої допомоги», – написано на одному з плакатів. Як повідомляється, деякі протестувальники носили театральні маски, в той час як один грав народні пісні на скрипці.

Асоціація секс-робітників, яка організувала протест, каже, що тривале закриття ліцензованих приміщень вимушує деяких працівниць йти на вулицю, що є незаконним та набагато небезпечнішим та негігієнічним способом роботи.

На думку асоціації, борделі можуть легко впровадити заходи з пандемічної безпеки, прийняті іншими галузями, включаючи маски для обличчя, вентиляцію приміщень та запис контактних даних відвідувачів.

«Проституція не несе більшого ризику зараження, ніж інші послуги, пов’язані з тілом, як масаж, косметика або навіть танці або контактні види спорту», – йдеться в повідомленні асоціації.

«Гігієна – частина бізнесу в галузі проституції»,- додають вони.

Проституція – легальний бізнес у Німеччині вже майже два десятиліття. Щоб уповільнити поширення вірусу, влада країни минулого місяця закрила борделі разом з іншими не критично важливими підприємствами, такими як ресторани та нічні клуби. Як наслідок – тисячі іноземних повій у Німеччині стали безпритульними.

Нагадаємо, у ВООЗ виступили проти повернення до жорсткого карантину.

Як повідомлялося, Узбекистан, Киргизстан та Казахстан повертаються до жорсткого карантину.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close