Світ

Німецька економіка перебуває на межі між стагнацією і рецесією

Експорт німецьких товарів упав на 8%

Експорт товарів з Німеччини у червні 2019 року впав на вісім відсотків у порівнянні з показниками червня минулого року.

За результатами першого півріччя експорт збільшився лише на 0,5 відсотка, – інформує 1NEWS.

Загалом у червні 2019 року Німеччина експортувала товарів на суму у 106 мільярдів євро, а імпортувала – у розмірі 89 мільярдів євро. Показники імпорту до ФРН, у порівнянні з червнем 2018 року, впали на 4,4 відсотка.

Загальний експорт німецьких товарів до країн ЄС у червні 2019 року впав на 6,2 відсотка (експортовано продукції на 63,5 мільярда євро), а до країн поза межами ЄС на 10,7 відсотка.

На стан німецького експорту впливає обережність інвесторів у всьому світі, яка є наслідком торговельної війни між США і Китаєм, а також відсутність ясності щодо майбутнього виходу Великобританії з Євросоюзу.

Загалом експерт з державного Німецького банку розвитку KfW Клаус Борґер (Klaus Borger) вважає, що “Німеччина влітку 2019 року перебуває на межі між стагнацією і рецесією”.

Глава зовнішньоекономічного відділу Федерального об’єднання торгово-промислових палат Німеччини Фолькер Траєр (Volker Treier) зазначає у свою чергу, що навіть зростання ВВП на рівні дещо вище нуля за підсумками року “стало би успіхом”, враховуючи стан світової економіки.

Джерело: Німецька хвиля

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close